به مناسبت سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)؛

آیین اختتامیه دهمین رویداد ملی، فرهنگی-دانشجویی طریق جاوید در حرم مطهر برگزار می شود

۰۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۵ کد : ۳۱۳۳۸ آخرین اخبار فرهنگی
سرپرست مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، از برگزاری مراسم اختتامیه دهمین رویداد ملی، فرهنگی-دانشجویی طریق جاوید، همزمان با سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، در ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح، در مرقد مطهر امام خمینی(ره) خبر داد.
آیین اختتامیه دهمین رویداد ملی، فرهنگی-دانشجویی طریق جاوید در حرم مطهر برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت ‌فقیه و انقلاب اسلامی، مهدی عباسی، سرپرست مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی گفت: دهمین رویداد ملی، فرهنگی- دانشجویی طریق جاوید با محوریت "امام خمینی(ره)، انقلاب اسلامی و انتخابات" ویژه دانشجویان و طلاب با برگزاری بیش از 10نشست علمی- تخصصی و داوری مقالات دانشجویی و تولید پادکست به کار خود پایان داد.
وی افزود: برگزیدگان، مقالات ارسال شده خود را به صورت آنلاین در مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ارائه خواهند داد. و در پایان قرار است سخنرانی نشست‌ها و چکیده مقالات  به صورت کتابچه منتشر شود.
عباسی بیان کرد: مراسم اختتامیه دهمین رویداد ملی، فرهنگی- دانشجویی طریق جاوید، همزمان با سی و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی، با حضور یادگار فرزانه حضرت امام، آیت‌الله سید حسن خمینی، تولیت حرم مطهر، حجت الاسلام و المسلمین کمساری، رییس مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) و  سید حمید رضا طیبی رئیس جهاددانشگاهی روز دوشنبه 10 خرداد ماه 1400 در مرقد مطهر امام خمینی(ره)برگزار می‌شود. 
علاقه‌مندان به شرکت در این مراسم می‌توانند با مراجعه به صفحه رسمی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به نشانی www.instagram.com/isojd ،رویتابwww.roytab.ir و یا از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جماران www.jamaran.news در این مراسم شرکت کنند.
در پایان گفتنی است: این برنامه به همت مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی و با مشارکت و همکاری سازمان دانشجویان و معاونت فرهنگی مؤسسۀ تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) برگزار شد.
 

text to speech icon

نظر شما :