فراخوان مقاله دهمین رویداد ملی، فرهنگی و آموزشی طریق جاوید منتشر شد

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۹ کد : ۳۰۳۳۹ آخرین اخبار مفاخر ایران وجهان اسلام
دهمین «رویداد ملیِ فرهنگی و آموزشیِ طریق جاوید با عنوان «امام خمینی(ره)، انقلاب اسلامی و انتخابات»، به همت مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، با مشارکت و همکاری سازمان دانشجویان و معاونت فرهنگی مؤسسۀ تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) برگزار می شود.
فراخوان مقاله دهمین رویداد ملی، فرهنگی و آموزشی طریق جاوید منتشر شد

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، یکی از بخش‌های دهمین رویداد ملیِ فرهنگی و آموزشیِ طریق جاوید، فراخوان دریافت مقاله از دانشجویان و طلاب است که مقالات برگزیده، هم‌زمان با سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و در مراسم اختتامیۀ این رویداد ارائه خواهد شد. 
محورهای فراخوان مقاله، شامل اخلاق انتخاباتی در اندیشه امام خمینی(ره)، معیارهای نامزد اصلح از منظر امام خمینی(ره)، جایگاه جمهوریت، انتخابات و رأی مردم در اندیشه امام خمینی(ره)، ساختار و قوانین اجرایی و نظارتی انتخابات از منظر امام خمینی(ره)، اهمیت مشارکت سیاسی مردم در انتخابات از منظر امام خمینی(ره)، الزامات مشارکت سیاسی مردم در انتخابات از منظر امام خمینی(ره)، حقوق و تکالیف اقشار گوناگون مردم (روحانیون، دانشگاهیان، نظامیان، زنان، کارگران و ...) در انتخابات از منظر امام خمینی(ره)  است.
شایان ذکر است مقالات دریافتی توسط اساتید و داوران مورد مطالعه و ارزیابی قرار خواهند گرفت و تمامی مقالات پذیرفته شده، در کتاب مجموعه مقالات به چاپ خواهد رسید. و همچنین به تمامی مشارکت کنندگان و مقالات ارائه شده گواهینامه ارائه خواهد شد و مقالات برگزیده نیز، در مجلات معتبر به چاپ خواهند رسید. 
گفتنی است، آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات تا 15 اردیبهشت و ارسال اصل مقالات تا 31 اردیبهشت1400 تعیین شده و از نویسندگان مقالات برتر قدردانی به عمل می‌آید.
دانشجویان و طلاب علاقه‌مند می‌توانند برای ثبت‌نام و ارسال مقاله به وب‌سایت http://sccir.ir/fa مراجعه کنند.
 

text to speech icon

نظر شما :