پیام رییس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاددانشگاهی در پی شهادت سردارسلیمانی

۱۵ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۵ کد : ۱۴۸۶۷ آخرین اخبار عمومی
پیام رییس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاددانشگاهی در پی شهادت سردارسلیمانی

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

من المومنین رجال صدقو ما عاهدو علیه فمنهم من قضی نحبه  و منهم من ینتظرو ما بدلو تبدیلا

در سیپدم تاریخ انسانیت .جدال حق باطل . نور و ظلمت ،نمرود و حضرت ابراهیم ،فرعون و حضرت موسی،مشرکین ،پیامبر .بنی امیه و خاندان نبوت بخصوص اماحسین ع ،ودر عصر حاضر طاغوت بخصوص امریکا با امام خمینی ..تا غروب بشریت ادامه خواهد داشت.

طلوع انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی ره  شکوفایی قدرت ایمان و تربیت انسانهای بزرگ را در مکتب اسلام به نمایش گذاشت وجدال دوباره شیاطین بخصوص شیطان بزرگ امریکابا مومنان مکتب خمینی در سراسر جهان شروع اغاز گردید .بی تردید تمدن غرب به رهبری امریکا میداند که جام هستی او توسط تمدن نوین اسلام که بنیانگذار ان خمینی کبیر و ادامه دهنده او رهبر معظم انقلاب اسلامی است ،روزی شکسته خواهد شد .شعاع فروغ ایمان جهان را روشن خواهد نمود .

تلاش ..تلاش شیطان بزرگ برای مهار این درخشش ایمان در ایجاد گروهای انحرافی چون القاعده .طالبان و داعش و گروهای تکفیری دیگر در سراسر کشور های اسلامی را باید در این مسیر ارزیابی کرد ....

حاج قاسم پرورش یافته مکتب خمینی است که از ابتدای جوانی برای دفاع از کیان اسلام در جنگ حق و باطل حضور یافت پس از چهل سال مجاهده اسمانی شد .او مرز عزت شرف امت اسلامی بود و روح ایمان مجاهدین مقاومت ..

شهادت او نه باعث نا امیدی سربازان اسلام خواهد بود نه سستی جبهه مقاومت ..بلکه باعث پیوستی امت اسلام علیه کفر جهانی به سرپرستی امریکاه خواهد بود .و نوید دهنده پیروزی حق بر باطل ...

شهید سلیمانی یک امت بود و یک فرهنگ ..با اسمانی شدن او فرهنگ بالنده تر و قدرت اسلام قوی تر خواهد شد همانطور که خون امام حسین ع قدرت بنی امیه را متلاشی کرد خون حاج قاسم قدرت مترتجعین منطقه و سران کفر بخصوص امریکاه را متلاشی خواهد کرد .یادش گرامی راهش پر رهرو باد.

سید محمد هاشمی تروجنی

13دیماه1398

text to speech icon

نظر شما :