رضا فریدزاده:

هدف از برگزاری رویداد «امتداد راه امام» ارتقا بصیرت وتوانمندسازی دانشجویان در «حوزه اندیشه امام» است

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۲۳:۵۱ کد : ۴۳۶۱۱ آخرین اخبار آموزشی و پژوهشی
سرپرست سازمان دانشجویان ایران، برگزاری رویداد« امتداد راه امام» را باهدف ارتقا بصیرت وتوانمند سازی دانشجویان همراه با حرکت تحول خواهانه و آرمانگرایانه دانشجویان که به تعبیر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) «مبدأ همه تحولات‏» است، اعلام کرد.
هدف از برگزاری رویداد «امتداد راه امام» ارتقا بصیرت وتوانمندسازی دانشجویان در «حوزه اندیشه امام» است

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران ، رضا فریدازاده، سرپرست سازمان دانشجویان اظهار کرد: این رویداد به مناسبت سی و سومین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب  اسلامی به همت مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی سازمان دانشجویان و با همکاری مؤسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی(ره) و معاونت فرهنگی آستان مقدس حضرت امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
وی افزود: این رویداد در سه مرحله «معرفت افزایی، گردشگری فکری-فرهنگی و سیر مطالعاتی» اجرا می شود، که در مرحله نخست آن، سفرگردشگری فکری-فرهنگی «خمین- قم» در روزهای 5 و  6 خرداد ماه سال جاری همراه با آیین افتتاحیه با حضور اساتید شناخته‌شده حوزه اندیشه‌ورزی در نظام دانشگاه ها در جوار حرم حضرت معصومه(س) برگزار می شود.
رضا فریدزاده گفت: برگزاری کارگاه های معرفت افزایی و سیر مطالعاتی به عنوان مرحله دوم و سوم این رویداد است؛ کارگاه های معرفت افزایی با هدف اندیشه ورزی و بصیرت افزایی در حوزه اندیشه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  به منظور تربیت «دانشجو – مبلغ» و سیر مطالعاتی با هدف مسئله شناسی و تحلیل‌گری در این بخش با حضور دانشجویان در محافل هم‌اندیشی و با انتخاب سلسله کتاب های مرتبط با موضوع رسالت دانشجوتشکیل می شود.
سرپرست سازمان دانشجویان در پایان اذعان داشت: امید است با توجه به اهمیت بحث رسالت دانشجویی با برگزاری این رویداد، نسل جوان کنونی هدف و مسیر ابتدای انقلاب را در همان جهت‌گیری به سوی تکامل بیشتر وآگاهی بخشی از بستر دانشگاهی به بستر جامعه ادامه داده و پیش ببرند.
یادآور می‌شود؛ رویداد «امتداد راه امام» از پنجشنبه 5 خرداد ماه ۱۴۰1 کار خود را از خمین آغاز و تا جمعه 6 خرداد در حرم مطهر امام راحل به کار خود پایان خواهد داد.  دانشجویان علاقمند به حوزه اندیشه امام خمینی(ره) و رهبری برای شرکت در این اردو،  تا 30 اردیبهشت فرصت دارند از طریق تماس با شماره 16-66970614-021  جهت ثبت نام اقدام کنند.

 


نظر شما :