دبیرخانه دانشجویی" جهاد روایت و تبیین" افتتاح می شود

۲۴ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۱ کد : ۴۱۵۵۲ آخرین اخبار آموزشی و پژوهشی
در راستای بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی بر لزوم جهاد تبیین و ضرورت روایت حقیقت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و جلوگیری از تحریف آن‌ها، مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی وابسته به سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، دبیرخانه دانشجویی «جهاد روایت و تبیین» را در روز دوشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۰، از ساعت ۱۰ صبح در سالن شهید صبوری معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی رسماً افتتاح خواهد کرد.
دبیرخانه دانشجویی" جهاد روایت و تبیین" افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان، این برنامه با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر روح الله شاطری، دبیر شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین سعید صلح میرزایی، مدیر دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه‌ای در قم و گردآورنده کتاب «جهاد تبیین» و دکتر عباس سلیمی نمین، نویسنده و مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران برگزار خواهد شد.
گفتنی است در این نشست از نشان دبیرخانه دانشجویی «جهاد روایت و تبیین» و همچنین سایت آن، با حضور میهمانان این برنامه، دکتر جمال رحیمیان، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی و دکتر رضا فریدزاده، سرپرست سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی رونمایی خواهد شد.
این دبیرخانه در نظر دارد دستاوردهای انقلاب اسلامی و وقایع مرتبط با آن را در حوزه‌های مختلف از طریق گفتگو، نشست و همایش با حضور شخصیت‌های ملی و اساتید حوزه انقلاب اسلامی و همچنین استفاده موضوع‌محور از منابع مرتبط با وقایع انقلاب اسلامی با مشارکت دانشجویان سراسر کشور تبیین و روایت نماید.
علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت حضوری با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و یا از طریق صفحه رسمی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی به آدرس instagram.com/sccir1383 و یا از طریق سایت رویتاب www.roytab.ir در این نشست شرکت کنند.
 


نظر شما :