نخستین سالگرد درگذشت استاد فرزانه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر داود فیرحی

۲۴ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۸ کد : ۳۷۹۶۳ آخرین اخبار فرهنگی
هم‌زمان با فرارسیدن نخستین سالگرد درگذشت استاد فرزانه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر داود فیرحی، به همت مرکز فرهنگی –دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی سازمان دانشجویان با همکاری پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی مراسم بزرگداشتی با حضور اساتید و صاحبنظران حوزوی و دانشگاهی، روز چهارشنبه، ۲۶ آبان ماه از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ در سالن همایش های پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
نخستین سالگرد درگذشت استاد فرزانه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر داود فیرحی

دراین نشست که چهارشنبه، 26 آبان ماه، ساعت 15:30 برگزار خواهد شد، آقایان دکتر رحیم نوبهار، دانشیار گروه حقوق دانشگاه شهید بهشتی، دکتر غلامرضا کریمی، دانشیار گروه روابط بین‌الملل دانشگاه خوارزمی، و دکتر محمدجواد غلامرضاکاشی، دانشیار گروه علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی، پیرامون شخصیت علمی و اخلاقی دکتر فیرحی، استاد فقید گروه علوم سیاسی دانشگاه تهران به ایراد سخن می پردازند. همچنین در این مراسم خانواده آن استاد فقید نیز حضور خواهند داشت. این مراسم به صورت آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این نشست می‌توانند با مراجعه به صفحه رسمی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی به نشانیinstagram.com/sccir1383 و یا از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جماران instagram.com/jamaran_news  و instagram.com/jamaran_tv
در این نشست شرکت کنند.
 


نظر شما :