اعلام برنامه‌های حسینیه مجازی دانشجویان ایران در ایام اربعین

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۸ کد : ۳۶۰۷۸ آخرین اخبار حسینیه مجازی دانشجویان ایران
همزمان با فرارسیدن دهه دوم ماه صفر و اربعین حسینی، ویژه برنامه‌های حسینیه مجازی دانشجویان ایران اعلام شد.
اعلام برنامه‌های حسینیه مجازی دانشجویان ایران در ایام اربعین

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، از آنجا که رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از الزامات شرعی برپایی آئین‌های امسال است ۵ برنامه به صورت مجازی و پخش از پلتفرم‌های مختلف توسط شعب سازمان دانشجویان اجرا خواهد شد.
'گفتنی است، برنامه‌ها از روز پنجشنبه اول مهرماه مصادف با شانزدهم ماه صفر آغاز و در شب اول گفتگو با موضوع «تمدن سازی اربعین» توسط شعبه سازمان در استان کهگیلویه و بویر احمد، شب دوم برنامه «مدیریت خانوادگی زن در پرتو آموزه‌های اربعین» به همت مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی و در شب سوم برنامه سخنرانی با موضوع «اربعین و زدودن جهل از جامعه» توسط شعبه گلستان برگزار می‌شود.
در ادامه شب چهارم و پنجم، برنامه مداحی و شعر خوانی با عنوان «سلام بر اربعین» و برنامه سخنرانی تحت عنوان «حضرت زینب (س) علمدار بقای کربلا» به همت شعبه آذربایجان شرقی و یزد اجرا خواهد شد.

خاطر نشان می شود، مسابقه کتابخوانی «دانستنی های اربعین»، مسابقه چهار گزینه‌ای اطلاعات عمومی درباره نهضت عاشورا و نمایشگاه عکاسی «پیاده تا حرم» نیز توسط شعبه زنجان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در برنامه‌ها به صفحه اینستاگرام سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به آدرس ISOJD مراجعه نمایند.


نظر شما :