بیداری و جنبش اسلامی مرهون تفکرات امام راحل

۱۰ آذر ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۲ کد : ۳۵۶۳ آخرین اخبار فرهنگی
حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه چابهار گفت: بیداری و جنبش‌های اسلامی در سراسر جهان مرهون تفکرات امام راحل است.
بیداری و جنبش اسلامی مرهون تفکرات امام راحل

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، حجت‌السلام و المسلیمن سید محمد موسوی در گردهمایی اردوی فرهنگی- آموزشی طریق جاوید که به میزبانی جهاددانشگاهی واحد سیستان بلوچستان و با حضور اساتید و دانشجویان در چابهار درحال برگزاری است، اظهار کرد: ایران اسلامی امروزه به برکت وجود امام خمینی(ره) و رهبری معظم انقلاب در خاورمیانه و حتی سطح جهان تاثیر گذار است چرا که مسیر اسلام را دنبال کرده و می‌کند و بیداری و جنبش‌های اسلامی در اقصی نقاط جهان نشات گرفته از همین نهضت امام راحل و انقلاب اسلامی است .. 

وی افزود: جهاددانشگاهی با این برنامه ارزشند علمی و معنوی طریق جاوید در حقیقت گام های موثری را در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و نشر اهداف متعالی پیر جماران حضرت امام خمینی(ره) برداشته و می‌دارد . 

امام جمعه چابهار یادآور شد: امام راحل با توکل با خدا، درایت، هوشمندی، پشتوانه مردمی و استقامت توانست اسلام ناب محمدی را در جامعه اسلامی نشر و نهادینه کند . 

وی با اشاره به اینکه این راه متعالی بعد از پیامبر و امامان معصوم قرن‌ها توسط حاکمان فاسد منحرف شد، افزود: اما خداوند وجود امام خمینی(ره) را به این ملت و جهان اسلام ارزانی داشت و ایشان مامور شد که اسلام را به مسیر خود بازگرداند. 


نظر شما :