رییس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی خبر داد:

سیزدهمین اردوی فرهنگی -دانشجویی طریق جاوید برگزار می شود

۰۳ آذر ۱۳۹۷ | ۱۹:۴۴ کد : ۳۴۶۵ آخرین اخبار فرهنگی
سیزدهمین اردوی فرهنگی- دانشجویی"طریق جاوید" همزمان با سالروز میلاد حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، میلاد حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت با حضور اساتید و علمای اهل سنت و تشیع از ۶ تا ۸ آذرماه در چابهار برگزار می شود.
سیزدهمین اردوی فرهنگی -دانشجویی طریق جاوید برگزار می شود

 به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، سید محمد هاشمی تروجنی، رییس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی اظهار کرد: سیزدهمین اردوی طریق جاوید با محوریت «پیامبر، اخلاق از منظر امام خمینی(ره)»، «جایگاه خانواده و زن از منظر امام خمینی(ره)» و « هویت و خودباوری از منظر امام خمینی(ره)» در چابهار برگزار می شود.  این اردو با همکاری جهاددانشگاهی واحد سیستان و بلوچستان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار، دانشگاه علمی کاربردی چابهار و دانشگاه پیام نور  با حضور دانشجویان دانشگاه ها و با حمایت ارگانهای عمومی و خصوصی منطقه آزاد چابهار به مدت سه روز برگزار می‌شود.

وی افزود: این اردو از 6 تا 8 آذرماه ادامه دارد و کارگاه‌های آموزشی جهت آشنایی حدود 150 نفر از دانشجویان دانشگاه های منطقه با اندیشه­، افکار و سیره شخصیتی امام(ره) برگزار می‌شود.

رییس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی از همه جوانان و دانشجویان تقاضا کرد با توجه به سخن امام خمینی (ره) که «جوانان قلب جامعه هستند»،گفت: جوانان با در نظر گرفتن این ویژگی‌ به سمتی حرکت کنند که موجب اعتلای ایران اسلامی شود.

سید محمد هاشمی تروجنی یادآور شد: در پایان این دوره گواهی به شرکت کنندگان اعطا می شود. 

 


نظر شما :