دوازدهمین اردوی منطقه‌ای طریق جاوید با محوریت «وحدت اسلامی از دیدگاه امام خمینی(ره)» در کردستان برگزار می شود

۲۸ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۳ کد : ۳۳۰۰ آخرین اخبار فرهنگی
رییس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی از برگزاری دوازدهمین اردوی منطقه ای فرهنگی- دانشجویی "طریق جاوید" با محوریت «وحدت اسلامی از دیدگاه امام خمینی(ره)» همزمان با آغاز هفته وحدت به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد کردستان خبر داد.
دوازدهمین اردوی منطقه‌ای طریق جاوید با محوریت «وحدت اسلامی از دیدگاه امام خمینی(ره)» در کردستان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی ، سید محمد هاشمی تروجنی اظهار کرد: این اردو با حضور دانشجویان استان‌های همجوار همدان و کرمانشاه  و با همکاری جهاد دانشگاهی واحد کردستان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شناخت اندیشه امام خمینی(ره) برای هر روشن اندیش و نخبه­ای در جامعه ضروری است و در همین راستا اردوی منطقه ای  "طریق جاوید" با حضور بیش از 200 نفر از دانشجویان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی استان های همدان و کرمانشاه، به مدت 2 روز در کردستان برگزار خواهد شد.

سید محمد هاشمی تروجنی تصریح کرد: این اردو در روزهای 29 و 30 آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود و طی این دو روز برنامه‌های متنوعی از جمله کارگاه‌های تخصصی بررسی قرآن و وحدت اسلامی از منظر امام خمینی(ره) و  سیر تاریخی هویت ملی از منظر امام خمینی(ره) برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.

وی در پایان یادآور شد: آشنا کردن دانشجویان با آرمان‌ها و اندیشه‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از مهمترین اهداف برگزاری این همایش است که  توسط اساتید برجسته کشوری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


نظر شما :