با حضور دانشجویان شش استان؛

دهمین اردوی منطقه‌ای "طریق جاوید" به میزبانی جهاددانشگاهی همدان برگزار می شود

۲۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۵ کد : ۲۵۸۷ آموزشی
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی همدان از برگزاری دهمین اردوی فرهنگی دانشجویی "طریق جاوید" با هدف بررسی آراء و اندیشه‌های اخلاقی حضرت امام خمینی (ره) به میزبانی این واحد خبر داد.
دهمین اردوی منطقه‌ای "طریق جاوید" به میزبانی جهاددانشگاهی همدان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، فاطمه عزیزی هرمز اظهار کرد: در این اردو با حضور دانشجویان استان‌های غرب کشور و با همکاری مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: شناخت اندیشه امام خمینی(ره) برای هر روشن اندیش و نخبه ای در جامعه ضروری است و در همین راستا همایش "طریق جاوید" با حضور بیش از 250 نفر از دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان های قزوین، کردستان، کرمانشاه، لرستان، مرکزی و همدان به مدت 2 روز در همدان برگزار خواهد شد.
عزیزی هرمز تصریح کرد: این همایش در روزهای 29 و 30 مردادماه سالجاری برگزار می‌شود و طی این دو روز برنامه‌های متنوعی از جمله کارگاه‌های تخصصی بررسی ابعاد اخلاقی و تربیتی حضرت امام خمینی (ره) و صعود به ارتفاعات الوند برای دانشجویان در نظر گرفته شده است. 
وی با بیان اینکه به تمامی شرکت کنندگان گواهی نامه معتبر اعطا می شود، یادآور شد: آشنا کردن دانشجویان با آرمان‌ها و اندیشه‌های بنیانگذار کبیر انقلاب از مهمترین اهداف برگزاری این همایش است که توسط اساتید برجسته کشوری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


نظر شما :