مسئله محوری و نگاه سیستمی؛ الگوی نوین سیاستگذاری در مرکز امام و انقلاب اسلامی

۲۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۷ کد : ۲۵۸۵ عمومی
دومین جلسه شورای مرکزی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، روز یکشنبه ۱ مرداد ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی برگزار گردید.
مسئله محوری و نگاه سیستمی؛ الگوی نوین سیاستگذاری در مرکز امام و انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، دومین جلسه شورای مرکزی این مرکز با حضور آقایان دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی ، دکتر سعید پورعلی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی ، دکتر عماد افروغ، استاد دانشگاه و صاحب نظر مسائل فرهنگی و اجتماعی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید طه مرقاتی خویی، معاون پژوهشی سازمان سمت، احمد فیروزی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد البرز و سید محمد هاشمی تروجنی، رئیس مرکز  برگزار گردید.

در این جلسه نسبت به بررسی و تصویب برنامه‌ها و نیز بودجه سالیانه مرکز اقدام شد، همچنین در خصوص موضوعات و محورهای ششمین دوره اردوی فرهنگی- آموزشی طریق جاوید و نیز همایش علمی «انقلاب اسلامی؛ از نظریه تا عمل»، بحث و تبادل نظر شد.

بر این اساس مقرر شد تا سمت گیری های مرکز در حوزه فعالیت های فرهنگی - آموزشی و پژوهشی به محوریت اخلاق و معنویت انتظام یابد. همچنین در این جلسه پیشنهاد شد تا کلیه برنامه ها و فعالیت های مرکز بر اساس سیاستگذاری های  جدید با رویکردی مسئله محور بازنویسی شده و الگوی مناسبی از همکاری های علمی میان نخبگان دانشگاهی و مرکز ارائه گردد. 


نظر شما :