وبینار تخصصی وحدت حوزه و دانشگاه در سمنان برگزار می شود

۲۳ آذر ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۶ کد : ۲۵۶۳۰ آخرین اخبار فرهنگی
وبینار تخصصی وحدت حوزه و دانشگاه در سمنان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، به نقل ازایسنا سمنان، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: وبینار تخصصی راهکارهای وحدت حوزه و دانشگاه با همکاری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سمنان، مرکز فرهنگی و دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاددانشگاهی و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان برگزار می شود.

سید محمد علی شاهمیری در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن ۲۷ آذر، سالروز شهادت دکتر مفتح و گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه، وبینار تخصصی راهکارهای وحدت حوزه و دانشگاه با حضور اساتید مجرب دانشگاه و حوزه روز دوشنبه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۰ صبح در سمنان برگزار می شود.

وی افزود: کلیه علاقه مندان می توانند از طریق سامانه برخط جهاددانشگاهی به آدرس amjad.jde.ir/sm و با رمز ورود jahadsem در این وبینار تخصصی شرکت کنند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: برای مشاهده آنلاین این وبینار در سایت رویتاب نیز علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس Roytab.ir از مباحث این وبینار تخصصی بهره ببرند.

شاهمیری همچنین گفت: وبینار تخصصی راهکارهای وحدت حوزه و دانشگاه با حضور دو تن از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین دکترعلیرضا صابریان مدرس حوزه و دانشگاه و دکتر قدرت الله خیاطیان رئیس دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان برگزار می شود.


نظر شما :